Yılların Tecrübesi, Bugünün Enerjisi

25 yılı aşkın süredir sektörde hizmet vermekteyiz, teknik hırdavat alanında geçmişten beri sürdürdüğümüz faaliyetlerimize aynı anlayışla Er Teknik Kesici Takımlar İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti. ünvanı ile devam etmekteyiz.

“Kesici Takımlar ve Hassas Ölçüm Cihazları” konusunda uzmanlaşmış firmamız, tecrübeli satış ekibi ile, ithalatını yaptığı bu ürünleri fiyat avantajı ile müşterilerine ulaştırmaktadır.

Başlıca hizmet alanımız standart kesici takımlar olmak üzere, matkap ucu, freze, elmas rayba torna katerleri, kılavuz, derin delik delme matkapları ve otomat takımları gibi firmanızın üretim hızını ve verimliliğini arttıracak çözümlerimizle hizmetinizdeyiz.

Misyonumuz

Kişisel tecrübelerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmak ve sizlere her zaman kaliteli ürün ve kaliteli hizmet sunmaktır. Bunun yanında kesici takımlar konusunda problemlerinize ve sorunlarınıza en hızlı şekilde cevap vermek ve müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir tedarikçi olmaktır.

Vizyonumuz

Türkiye’nin her yerinde yaygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, herkesin ve her kesimin tedarikçisi olan lider bir tedarikçi olmaktır.